Fotograf Rzeszów

STOPKA
Warto łapać piękne chwile i chować je w pamięci jak najdłużej. Fotografia, jest dla nas sposobem na życie. Absolutnie wyjątkową pasją, a zarazem pracą, którą wykonujemy z wielkim zamiłowaniem. Jest też doskonałym sposobem, aby uwiecznić niepowtarzalne spotkania, emocje, gesty, które towarzyszą małym i większym uroczystościom. Choć można nas znaleźć pod hasłem fotograf Rzeszów, nie działamy w pojedynkę. LICZI, to zgrany duet, który oferuje profesjonalne fotoreportaże ślubne w dwóch perspektywach. Praca w zespole umożliwia nam równoczesne uwiecznianie na zdjęciach wydarzeń, które dzieją się w zupełnie różnych miejscach. Nic nie umknie naszej uwadze, choć działamy dyskretnie i z wyczuciem. Staramy się nie krępować gości. Być w centrum najważniejszych wydarzeń, ale jednocześnie – nie rzucać się w oczy. Jako fotograf Rzeszów, realizujemy także sesje narzeczeńskie oraz plenery ślubne, zgodnie z wizją Pary Młodej. Mamy głowy pełne nietuzinkowych pomysłów, a do każdego zlecenia podchodzimy jak do nowego wyzwania. Inspirują nas ludzie, miejsca, kolory, które staramy się sfotografować w niepowtarzalny sposób, tworząc wyjątkowe obrazy pełne emocji, uśmiechów i wzruszeń. Nasze reportaże nie są zbiorami przypadkowo wykonanych zdjęć. Chociaż fotograf Rzeszów musi działać działać szybko, często bez namysłu wciskając spust migawki, wybrane przez nas ujęcia zawsze tworzą przemyślaną i spójną opowieść z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu.

Fotograf ślubny

Jesteśmy świadomi tego, że każda Młoda Para jest inna. Ma nie tylko różne upodobania, charaktery, ale i odmienne sposoby patrzenia na świat oraz oczekiwania względem fotografii. Fotograf ślubny stoi przed nie lada wyzwaniem, aby sprostać wszystkim wymaganiom swoich klientów. Pozostajemy otwarci na Wasze pomysły, nawet te najbardziej szalone. W ich realizację włożymy całą swoją pasję bo, tak jak Wy, spodziewamy się doskonałego efektu. Aby go osiągnąć, staramy się podążać za dynamiką imprezy. Obserwować zachowania gości, sposób, w jaki na nas reagują. Jako fotograf ślubny musimy wiedzieć, jak dopasować się do tempa wydarzeń, podzielić swoją uwagę między Parę Młodą, rodzinę i znajomych. Wiemy, że w Waszym pamiątkowym albumie, nikogo nie może zabraknąć. Poświęcamy uwagę detalom, bo to właśnie one tworzą wyjątkowy nastrój tego wydarzenia. Patrzymy na kolory, światło, odpowiednie skadrowanie obrazu, tło. Nasze zdjęcia charakteryzują się różnorodnością kadrów, które nie nudzą się w czasie oglądania albumu. Zawsze dbamy o względy techniczne, co gwarantuje dobrą jakość obrazu. Zapewniamy, że fotograf ślubny LICZI, na każdym kroku troszczy się o profesjonalne i rzetelne wykonywanie swojej pracy. Wiemy, że w tym dniu czeka Was wiele emocji, stresu, dlatego dbamy o pozytywną atmosferę i dyskretne uczestniczenie w przygotowaniach do ślubu, ceremonii oraz przyjęciu.

Fotografia ślubna Rzeszów

Nasze zadanie nie polega tylko na wykonaniu reportażu w dniu ceremonii i przyjęcia weselnego. Można powiedzieć, że to dopiero początek usługi, jaką jest fotografia ślubna Rzeszów. Kolejnym etapem jest praca nad zebranym materiałem. Selekcja i obróbka zdjęć, są dla nas równie ważne, jak samo fotografowanie. W tym zadaniu pomagają nam zarówno doświadczenie, osobiste wyczucie smaku, jak i profesjonalne narzędzia cyfrowej obróbki graficznej, z których na co dzień korzystamy. Ten etap, choć dość czasochłonny, jest absolutnie niezbędny. Dzięki niemu, każda fotografia ślubna Rzeszów, która trafia w Wasze ręce, jest estetyczna i dopracowana.
Wszelkie szczegóły związane z naszą pracą w czasie ślubu i wesela, ustalamy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, abyśmy mogli umówić się na spotkanie w dogodnym dla Was terminie. Chętnie opowiemy o tym, jak pracujemy, pokażemy przykładowe albumy zdjęć, itd. Więcej o nas, o tym w jaki sposób podchodzimy do tematu fotografia ślubna Rzeszów, powiedzą nasze zdjęcia, które znajdziecie w zakładce „Ślub”. Z przyjemnością będziemy uczestniczyć w tak ważnym dla Was wydarzeniu, starając się uwiecznić najpiękniejsze wspomnienia w wyjątkowych kadrach.